Kadeti osvojili turnir v Rovinju, starejši dečki drugi!

filip kadeti

Prejšnji vikend sta bili selekciji starejših dečkov U-15 ter kadetov U-17 na Velikonočnemu mednarodnemu turnirju/pripravah v Rovinju. Obema selekcijama je morska klima še kako ustrezala, okrepil se je timski duh, fantje so se imeli odlično, kar se je na koncu pokazalo tudi pri rezultatih. Obe selekciji sta nas fantastično zastopali. Starejši dečki so zmagovali tekme, prišli so vse do finala, kjer pa so na žalost na koncu izgubili s tesnim rezultatom 1:0. Edini gol je bil dosežen s pomočjo vetra, ki je z močnim sunkom ponagajal našim igralcem.

Kadeti so bili še za odtenek uspešnejši od starejših dečkov. Tako kot starejši dečki so tudi oni prišli vse do finala, finalno tekmo zmagali in osvojili turnir. Čestitke obema selekcijama za izjemen uspeh!!

Člain so v soboto gostovali v Moravčah in prišli do nove zmage. Na razmočenemu terenu so bili boljši tekmec, si ustvarili kopico priložnosti, ob koncu tekme pa prišli do zasluženega vodstva. V 88 minuti je za zmago zadel Blaž Zupanc.

V ponedeljek sta svoji tekmi odigrali selekciji kadetov in mladincev proti vrstnikom iz Šmartnega. Obe selekciji sta prišli od novih zmag. Mladinci so Šmartno premagali z rezultatom 4:2, dva gola je dosegel Aljaž Čertanec, v vodstvo nas je z golom iz enajstmetrovke popeljal Domen Komat.

Kadeti so dobro formo iz priprav prenesli tudi v prvenstvo. Dva dni po vrnitvi iz priprav so ekipo Šmartnega premagali z 2:1, gola sta dosegla Jan Lipovec in Maks Koritnik.

Starejši dečki so svojo tekmo odigrali takoj po vrnitvi iz priprav. Na domačemu terenu so gostili ekipo iz Mirne. Po začetnemu vodstvu z 2:0, ko sta zadela Sebastian Redek ter Nik Okorn, so gostje uspeli rezultat tik pred koncem izenačiti, ko so na 2:2 izenačili z golom iz enajstmetrovke v predzadnji minuti tekme.

Mlajši dečki U13 so v soboto gostili ekipo Extrem iz Ribnice. Naši fantje so tekmo zelo dobro odigrali in nasprotnika premagali z visokih 7:0. Mlajši dečki U12 so gostovali pri ekipi Šmartnega in z domačini remizirali z rezultatom 1:1.

Čestitke vsem fantom za izjemne rezultate pretekli vikend!