Mlajši dečki do zmage, kadeti do točke, ostali slabše razpoloženi

u13NK VIR1

Člani so v soboto gostovali pri ekipi Cockta Kresnice in doživeli prvi spomladanski poraz. Tekmo so sicer odlično začeli in že v 10.minuti povedli z golom Zupanc Blaža. Domačini so se v tekmo hitro vrnili, kmalu rezultat izenačili, pred iztekom prvega polčasa zadeli še enkrat za končnih 2:1.

Mladinci so na domačemu terenu gostili ekipo iz Kamnika in žal tudi oni morali priznati poraz. Tudi mladinci so tekmo odlično začeli, kmalu povedli z 1:0 nato pa popustili in dovolili, da so gostje trikrat zadeli in zmagali s 3:1.

Boljše so se odrezali Kadeti, ki so v izenačeni tekmi brez golov prišli do točke proti ekipi Kamnika.

Starejši dečki so gostovali na Kodeljevem pri Slovanu in doživeli boleč poraz. Na umetni travi se niso znašli in doživeli visok poraz.

Mlajši dečki U-13 so igrali proti Viru. Proti ekipi, ki je na lestvici zelo nizko na lestvici je v nogometu vedno najtežje igrati, kar se je potrdilo tudi na tej tekmi. Prvi polčas proti ekipi z Vira so naši fantje pregarali vendar jim nič ni šlo od nog. Svetla točka je bila čvrsta obramba in nekaj dobrih potez v sredini igrišča, vendar žoga ni hotela v okvir vrat. Nasprotna ekipa je velikokrat nevarno zapretila iz protinapadov, vendar so naši obrambni igralci vedno v zadnjih trenutkih pravočasno ujeli ”ubežnike”. V drugem polčasu pa smo končno videli tudi dva odlična strela Gala in Demjana in še lepša zadetka za zasluženo in težko prigarano zmago.