V 82. letu starosti se je od nas poslovil bivši predsednik Nk Dolomitov, Plestenjak Jože. G. Plestenjak je bil tudi eden izmed ustanovnih članov našega kluba. Naš klub je vodil v času Beri dalje »

Category Archives: Uncategorized

Nov vikend, nove tekme

dolomiti01

Za nami je prvi tekmovalni pomladanski konec tedna. Naši nogometaši so bili po večini uspešni na svojih tekmah, sklonjenih glav so igrišči zapustili člani in starejši dečki B.
Z visokima zmagama so zablesteli starejši dečki A in mlajši dečki, ki so nasprotnika na domačemu igrišču premagali s 6 in 7:0. Zmagali so tudi mladinci in mlajši dečki A.

Pred vrati pa so že nove tekme na katerih lahko popravimo napake iz prejšnjih. Za naše fante boste lahko navijali:

2015-10-24 11.02.51

V vikendu, ki je pred nami, se za naše fante začenja spomladanski del prvenstva. Na delu bo veliko naših ekip, pridite in jim z navijanjem pomagajte do dobrih rezultatov.

20.00 – 21.30

*V času od 22.12.2014 do 12.1.2015 na športnih igriščih v Gabrju NE bo treningov

** V času od 25.12.2014 do 4.1.2015 v Športni dvorani na OŠ Dobrova ter v balonu na Brezovici ni aktivnosti – novoletne počitnice

*** Spremljajte obvestila trenerjev glede igranja na turnirjih in zimskih ligah

Novi zmagi kadetov in mladincev

U11 tekma

V preteklemu vikendu so bile na delu vse naše selekcije, veliko tekem se je igralo na domači zelenici, novi zmagi sta dosegli ekipi mladincev in kadetov, člani so doživeli prvi poraz, cicibani U11 še naprej uspešno osvajajo točke v težki skupini.

ČLANI, Sobota, 04.10. ob 16.00 v Gabrju

04.10.14 ob 16,00 Dolomiti : Cocka Kresnice, razultat 1 – 3
Dobrova

Člani so svojo tekmo odigrali v soboto popoldne ter naleteli na pretežkega nasprotnika. Nasprotnik je v prvi polčas dobil z 1:0, v drugem polčasu kmalu povečal vodstvo na 2:0. Naši nogometaši so vodstvo nasprotnika v 73 minuti preko Roka Florjančiča uspeli znižati na 2:1, kmalu zatem pa je nasprotnik zopet udaril, vodstvo so povišali na 3:1 in tekmo mirno pripeljali do konca.

MLADINCI, Nedelja 05.10. ob 16.00 v Gabrju

05.10.14 ob 16,00 Dolomiti : Laby S Mengo, razultat 2 – 1
Dobrova

Mladinci so zabeležili novo zmago in ostajajo v tej sezoni še neporaženi. Tokrat so na domačemu igrišču gostili ekipo iz Mengša. Gostje so sicer v prvemu polčasu kmalu povedli (15 minuta), kar pa ni zmedlo domačinov, ki so preko Gašperja Vončine izzid izenačili v 33 minuti. Kmalu zatem je domačine v vodstvo v 40 minuti popeljal Aljaž Škarabot.
V drugemu polčasu smo na obeh straneh videli par priložnosti, predvsem domači nog0metaši so si priigrali kup lepih priložnosti in bi vodstvo lahko povišali, vendar sta mreži mirovali do konca srečanja. Čestitke domačim nogometašem za nove tri točke!!

KADETI, Nedelja 05.10. ob 14.00 v Gabrju

05.10.14 ob 14,00 Dolomiti Laby S Mengo, razultat 1 -0 Dobrova

Enako dobro kot mladinci so svojo tekmo odigrali tudi kadeti. Tudi oni so gostili ekipo iz Mengša in jo premagali z rezultatom 1:0. V 68 minuti je edini zadetek iz 11m dosegel Lan Alex Sedej. Čestitke kadetom za nove 3 točke in za nadaljevanje niza neporaženosti.

STAREJŠI DEČKI U-15, Sobota 04.10. ob 13.30 v Gabrju

04.10.14 ob 13,30 Dolomiti Dragomer Ilirija Extra Lux A, rezultat 0 – 7
Dobrova

Starejši dečki so v soboto gostili favoriziranega nasprotnika iz Šiške Ilirijo. Fantje iz Ilirije so kmalu prevzeli pobudo, hitro povedli in na koncu zmagali z visokim rezultatom 7:0. Dva gola za nasprotno ekipo je dosegel Domen, ki je poleti odšel iz Dolomitov na začasno posojo na Ilirijo.
Naši fantje igrajo iz tekme v tekmo bolje in prepričani smo, da bodo kmalu prišli tudi rezultati v najmočnejši ligi starejših dečkov v Ljubljani.

MLAJŠI DEČKI U-13, Sobota, 04.10. ob 9h na Ježici

04.10.14 ob 09,00 Interblock : Dolomiti
Ježica

Mlajši dečki U-13 so naleteli na pretežkega nasprotnika in visoko izgubili z domačo ekipo Interblocka. Semafor je na koncu kazal visokih 6:0 za nasprotnika, čeprav je rezultat glede na videno previsok. Verjamemo, da bodo fantje že na naslednji tekmi pokazali kaj zmorejo

MLAJŠI DEČKI U-12, Sobota, 04.10. ob 11.30 v Gabrju

04.10.14 ob 11,30 Dolomiti : Brinje Grosuplje
Dobrova

Mlajši dečki U-12 so v soboto gostili ekipo iz Grosupljega in izgubili 5:0. Gostje so bili boljši v vseh prvinah nogometne igre in se zasluženo veselili zmage. Domači fantje bodo imeli kmalu novo priložnost, da dokažejo da so imeli tokrat le slab dan.

CICIBANI U-11, Sobota, 20.9. ob 10,30 v Dragomerju
Mešani ekipi Dolomitov in Dragomerja sta gostili ekipo Bravo Publikum ter osvojili 4 točke, težak nasprotnik jih je osvojil 7. Cicibani čestitke za nove točke!

05.10.14 ob 10,30 Dragomer Dolomiti : Bravo Publikum
Dragomer

Tekme 4.kroga

Po dolgem času nas bo za vikend pričakalo kolikor toliko lepo vreme, na nogometnih igriščih pa bodo tekme odigrane po planiranih terminih. Čaka nas torej pester vikend, kjer bodo naši fantje skušali osvojiti čim več prvenstvenih točk.

Stankovic_Mile

Z veliko žalostjo sporočamo, da nas je danes dopoldan, po hudem in dolgem boju z zahrbtno boleznijo, zapustil Mileta Stanković, umrl je veliko prehitro, star komaj 51 let.

Mile je pri nas deloval kot trener mlajših selekcij, svojo delo je opravljal zelo rad in bil pri tem zelo uspešen. Z zlato generacijo mladincev je šel stopničko višje in prevzel člansko ekipo. Uspešno delo je nadaljeval tudi pri članih. Takoj v prvi sezoni je s člansko ekipo osvojil prvenstvo 2.MNZ lige, jo popeljal v 1.MNZ ligo, nato pa dela zaradi zahrbtne bolezni ni več mogel nadaljevati.

Klub in vsi člani kluba želimo izraziti sožalje njegovi družini.

Hvala za vse,  kar si nas naučil. Počivaj v miru.

Ta vikend pričetek prvenstva 2014/15

image-02

Z prihajajočim vikendom 6.9. in 7.9., se kljub sporu z Društvom nogometnih sodnikov Ljubljana glede plačila sodniških stroškov, pričenja novo nogometno prvenstvo. Naši nogometaši bodo tako odigrali prve prvenstvene tekme, naše nogometaše lahko pridete vzpodbujat:

ČLANI, NEDELJA 7.9.

07.09.14 ob 11,00 AŠK Bravo : Dolomiti ŠP Ljubljana glavno igrišče

MLADINCI, NEDELJA 7.9.

07.09.14 ob 17,00 Dolomiti : Litija Dobrova

KADETI, NEDELJA 7.9.

07.09.14 ob 15,00 Dolomiti : Litija Dobrova

STAREJŠI DEČKI U-15, SREDA 9.9. ob 18h v MEDVODAH!!

09.09.14 ob 18,00 Jezero Medvode : Dolomiti Medvode

MLAJŠI DEČKI U-13, SOBOTA ob 11h

06.09.14 ob 11,00 Dolomiti : Mirna Dobrova

MLAJŠI DEČKI U-12, SOBOTA ob 9h

06.09.14 ob 9,00 Dolomiti : Kalcer Radomlje A Dobrova

CICIBANI U-11, SREDA, 9.9. ob 18h LJ VIČ!!

09.09.14 ob 18,00 Nk Svoboda Ljubljana : Dragomer Dolomiti
Lj Vič

Jutri pričetek nogometnega kampa

image-01

Jutri se pričenja poletni nogometin kamp!

V ponedeljek, 25.8.2014, ob 7.30 uri se prične prvi nogometni poletni kamp v Gabrju. Na kampu se bo odvijalo

– Odhod otrok domov med 16 in 17h

Kamp bo potekal v vsakemu vremenu, treningi bodo potekali na športnih igriščih v Gabrju. Otroci naj imajo s sabo športno obutev in ostalo opremo za trening (majice, hlače), obutev za prosti čas, ter rezervna in topla oblačila v primeru slabega in hladnega vremena.

Utrinke s kampa lahko spremljate na naši internetni strani ter na facebooku Nk Dolomiti, https://www.facebook.com/NkDolomitiDobrovaSlovenia

Zadnje kolo pred zimskim ¨spanjem¨

2013-11-09 Ihan

Na igriščih je bilo pestro v zadnjem tekmovalnem vikendu pred zimskim spanjem.

Cicibani U-11, sobota, 9.11. v Ihanu
Cicibani U11 so zadnjo tekmo v jesenskemu delu odigrali v Ihanu. Proti domačinom smo odigrali odlično tekmo vendar nismo znali kronati premoči in sledila je kazen. Gostitelji so po protinapadu prišli v vodstvo v drugemu polčasu, Dolomiti se nismo predali in izid do konca izenačili, z nekaj več sreče pa bi lahko iz Ihana odnesli vse tri točke! Čestitke fantom in dekletoma za prikazano v jesenskemu delu prvenstva.
Ihan – Dolomiti 1:1

Mlajši dečki U-13, sobota, 9.11. na Dobu
Mlajši dečki so gostovali na Dobu ter iz Doba odnesli tri točke. Prvo tekmo so Dolomiti zmagali z visokih 9:0 nato pa popustili in preostale tekme na žalost izgubili. Čestitke fantom za nove tri točke!
Mlajši dečki U-13, sobota, 16.11. v Gabrju
Fanti so imeli dolgi jesenski del sezone in zadnjo tekmo odigrali šele 16.11. na domačemu igrišču, kjer so gostili ekipo iz Vrhnike. Tekme je zaznamovalo slabo hladno jesensko vreme in težko igrišče. Fantje so v trdem boju priborili ekipi novo točko. Čestitke fantom za prikazano v prvemu delu prvenstva.

Starejši dečki U-15, nedelja 10.11. v Gabrju
V nedeljo so kot zadnji v vikendu stopili na igrišče igralci ekipe starejših dečkov. Nasprotnik iz Vrhnike je bil od začetka pa do konca tekme v podrejenemu položaju. Dolomiti so na koncu zmagali z 2:0, rezultat pa ne odraža premoči, ki so jo imeli fantje skozi celo tekmo. Celotna ekipa je odigrala odlično tekmo in pohvale si zaslužijo prav vsi! Posebna pohvala pa gre Vidu Sedeju, ki je v golu zamenjal poškodovanjega Jalna Arka, svoje delo je opravil odlično in mrežo ohranil nedotaknjeno.
Dolomiti – Vrhnika 2:0
Starejši dečki U-15, nedelja 17.11. v Domžalah
Zadnjo tekmo so starejši dečki odigrali v Domžalah, kjer so jih gostili fantje iz Doba. Dolomiti so se na tekmi proti visokoletečemu Dobu odlično zoperstavili ter veliko večino tekme vodili z 1:0. Na žalost so številne priložnosti ostale neizkoriščene in ekipa iz Doba je to znala kaznovati ter rezultat izenačila. Dolomiti so na koncu pritisnili ter želeli vse tri točke, sreča in sodnik, ki bi moral dosoditi najstrožjo kazen, pa nam tokratnista bila naklonjena. Čestitke fantom za igre in odnos prikazan v prvemu delu prvenstva! Le tako naprej!!
Dob – Dolomiti 1:1

Kadeti U-17,  sobota 9.11. v Gabrju
Kadeti so zadnjo jesensko tekmo odigrali proti vodilni ekipi lige ter po trdemu boju na težkemu igrišču remizirali brez zadetkov. Po zmagi v prejšnjemu kolu so znova dokazali, da sodijo v sam vrh lestvice. Na tekmi je kadetom pomagalo tudi 5 igralcev iz mlajše selekcije U15. V kombinaciji s starejšimi fanti so več kot dostojno parirali nasprotniku. Čestitke fantom za novo točke ter za prikazane igre jeseni!!
Dolomiti - Arne Tabor 0:0

Mladinci U-19, sobota 9.11. v Gabrju
Mladinci Dolomitov so na razmočenemu in težkemu igrišču gostili ekipo Arne Tabor proti kateri so v prejšnjemu kolu doživeli poraz. Tokrat so tekmo bolje začeli ter na polčas odšli z zadetkom prednosti. Na žalost so na koncu popustili ter tekmo izgubili z 1:2. Vsem fantom čestitke za prikazano delo za jeseni!!
Dolomiti – Arne Tabor 1:2

Člani, sobota 9.11. na Viru
Člani so v deževni soboti na Viru odigrali zadnjo jesensko tekmo. Tudi na Viru so nadaljevali ritem prejšnjih tekem ter tudi to tekmo zmagali. Tekmo je zaznamovalo slabo vreme, nešportno vedenje gostiteljov, tekmo so končali z le osmimi igralci. Na tekmi se je še posebaj izkazal sicer igralec Luka Puš, ki je tokrat zasedel mesto med vratnicama ter mrežo Dolomitov ohranil nedotaknjeno! Čestitke fantom za prikazano igro jeseni!!
Vir – Dolomiti 0:1

Nova zmaga članskega moštva

Pretekli vikend so bile na delu ponovno skoraj vse selekcije Dolomitov. Vikend je zaznamovalo slabo vreme, veliko dežja v soboto ter tekmi v lepem nedeljskem vremenu. Najbolj popularen izid pretekli vikend pa 2:2.

Cicibani U-10, sobota 19.10. v Ivančni Gorici
Naši najmlajši so odigrali zadnji jesenski turnir v letu 2013 ter osvojili novo točko proti domačinom. Žal jim je v drugih dveh tekmah zmanjkalo malce sreče, da bi domov odšli s kakšno dodatno točko. Čestitke vsem fantom za prikazano v jesenskemu delu prvenstva!!

Cicibani U-11, sobota 19.10. v Šmartnem
Fantje in punci je čakala nova tekma proti starim znancem iz Šmartnega v Ljubljani. V meglenemu sobotnemu jutru so proti domačinom prikazali odlično igro, prikazali veliko borbenosti in želje, domačinom preprečili veselje zadetka ter domov odšli z novo osvojeno točko. Dobra in težka tekma se je na koncu končala brez zadetkov 0:0.
Šmartno – Dolomiti 0:0

Mlajši dečki U-13, sobota 19.10. Ivančna Gorica
Tokrat smo se odpravili na gostovanje k vodilini ekipi iz Ivančne Gorice. Gostitelji so upravičili vlogo favorita in osvojili vseh 12 točk. Tokrat je bil nasprotik boljši v vseh pogledih igre in  zasluženo osvojili vse točke. Fantom čestitamo za borbeno igro do zadnjega sodnikovega žvižga.

Starejši dečki U-15, nedelja 20.10. v Zagorju
Fantje selekcije u15 so se odpravili na vedno zahtevno gostovanje v Zagorje ter odigrali odlično tekmo in na koncu zmagali z 2:1. Bolj kot zmaga pa navdušuje vsako tekmo boljša igra in napredek posameznikov kot tudi ekipe, čestitke fantom za nove tri točke!
Zagorje – Dolomiti 1:2

Kadeti U-17,  nedelja 20.10. v Gabrju
Kadeti so v nedeljo na domačemu igrišču prepričljivo zmagali proti ekipi Mengo iz Mengša. Goste smo premagali z visokih 3:0, gole za domačine so dosegli Urban Slabe, Jaka Prebil in Alex Velič. Fantje so prikazali odlično igro, bili veliko boljši od nasprotnika in zmaga bi lahko bila na koncu še višja.
Dolomiti – Mengo 3:0

Mladinci U-19, nedelja 20.10. v Gabrju
Nova zmaga mladincev. na domačemu igrišču so v nedeljo gostovali zadnje uvrščeni na lestvici, mladinci iz Mengša. Mladinci so domačo tekmo zmagali z visokih 6:1, z dvema zadetkoma se je ponovno izkazal Metod Kermavnar ter s tem postal prvi strelec lige! Čestitke fantom za novo zmago!!
Dolomiti – Mengo 6:1

Člani, nedelja 20.10., v Šmartnem
Člani so tokrat gostovali v Šmartnem v Ljubljani ter domov odšli z novimi tremi točkami. Člani so prikazali dobro igro ter jo kronali z dvema zadetkoma, kar je na koncu zadostovalo za udobno zmago 2:0, zadetka za Dolomite pa sta dosegla branilca Damir Sklepič ter Matic Zibelnik. Čestitkom fantom za nove tri točke!!
Šmartno – Dolomiti  0:2